JM Royal Beauty Salon - шаблон joomla Mp3

Лазерна SHR епіляція - найбільш безпечна і ефективна процедура з видалення небажаного волосся.

 

Гладка і оксамитова шкіра без єдиного волоска - такі сучасні канони краси. Більшість методів і засобів, які сучасні жінки використовують для видалення зайвого волосся, допомагають лише на короткий час, після чого на шкірі знову з'являються колючі волосся. Видалення волосся SHR лазером допоможе максимально ефективно позбутися небажаного волосся.

 

Що таке SHR лазерна епіляція?

 

SHR - вона ж Super Hair Removal System - новітня, клінічно протестована і вже встигла завоювати довіру і широкий успіх серед споживачів система видалення волосся, що поєднує в собі всі плюси вже відомих методик епіляції, лазерні технології і переваги методу пульсуючого світла.

 

 

 

При цьому, в ході тривалих і ретельних наукових розробок - вченим вдалося домогтися того, що при високій ефективності, SHR система практично не має недоліків, виявлених в попередніх методиках - вона абсолютно безпечна, безболісна, не викликає опіків або набряків, дає 100% результат на будь-яких типах і видах волосся і при цьому абсолютно комфортна в проведенні.

На даний момент, завдяки своїм незаперечним перевагам, методика SHR епіляції є найбільш досконалою за останні 15 років і по праву може вважатися еталоном. Вона максимально потужна і безпечна одночасно, і все це - при демократичній вартості процедур.

 

Чим SHR епіляція відрізняється від інших методик?


Головною особливістю SHR епіляції є її висока ефективність - видалення будь-яких волосся на будь-яких типах і ділянках шкіри; технологічна інноваційність і абсолютна безболісність, а також гарантоване відсутність набряків і міроожогов після процедури.

 

 

Якщо при інших видах епіляції апарати використовують короткі (200-300 мілісекунд) імпульси, що виділяють просто величезна кількість енергії (12-120 Дж / см²). Такі імпульси забезпечують прогрів волоса і його цибулини через поглинання їх меланіном, що містяться в волосі, до 65-72 ° C. Погодьтеся - температура виходить не маленька. Але крім волосся - шкіра і кров теж містять меланін, а в слідстві - мають такий же високий коефіцієнт поглинання енергії, вироблені при традиційній IPL-епіляції, що веде до такого ж нагрівання. Це може призводити до різних неприємних відчуттів і наслідків - біль під час процедури, почервоніння, набряків і навіть мікро опіків. Використовуючи традиційні методики, щоб мінімізувати їх дискомфорт, часто доводиться застосовувати анестетик, що говорить саме за себе.

 

  

Чим конкретно ж відрізняється SHR система від традиційних методик IPL і ELOS?

Технологія SHR використовує абсолютно іншу методику нагріву волоса - поступову, слабшими, але частими імпульсами протягом більш тривалого часу (використовуючи хвилі з низькою енергією (до 10Гц) при високій частоті повторення імпульсів до 10 разів на секунду). При досягненні певної температури - апарат переходить зі світлових хвиль на хвилі радіочастотного струму, запобігаючи можливим больові відчуття і опіки. Це дає SHR епіляції перевага над усіма нині існуючими методиками - вона більш ефективна і безпечна, при цьому не викликає ні найменшого дискомфорту або печіння - природно при такому розкладі і анестетик не потрібен - ви взагалі не відчуєте болю.

Діодний лазер, який використовується в SHR системі, виробляє в одному імпульсі хвилі світла довжиною 808nm-810nm які націлені тільки на волосяні фолікули, на відміну від класичних систем, де довжина хвилі може досягати 1200nm і йде ця хвилює не цілеспрямовано, а усюди, в результаті чого поглинається не тільки волосом, але і шкірою, нагріваючи її до неприємних відчуттів, а іноді - до опіків.

Крім того, SHR методика має ще один величезний плюс - на відміну від традиційних систем - вона використовує сапфіровий, а не паладієвий наконечник, який охолоджує шкіру під час процедури, роблячи її ще більш комфортною.

SHR епіляція включає в себе всі переваги існуючих технологій, але обходить стороною їх недоліки. За допомогою SHR епіляції можна видалити будь-який тип волосся, в той час як давно відомі методики фотоепіляції, включаючи ELOS - не руйнують сиві і дуже світле волосся.
Ще одна відмінність - Super Hair Removal система завдяки своїй унікальній і безпечної методикою дозволяє робити епіляцію навіть на темній і засмаглій шкірі, що неможливо із застосуванням класичних технологій.
   

 

 

Для яких ділянок шкіри і типів волосся підходить SHR епіляція?

SHR епіляція підходить для будь-яких ділянок шкіри і типів волосся. Вона не залишає необроблених місць, і дозволяє проводити абсолютно безпечне, високо ефективне і повністю безболісне видалення волосся на будь-якому типі шкіри, включаючи засмаглу.

Завдяки новітнім розробками, SHR методика дозволяє також видаляти світле і сиве волосся з такою ж високою ефективністю, як і темні, адже SHR система базується не тільки на застосуванні хвиль світла (для ефективності яких важливий меланін, що міститься у великій кількості тільки в темному волоссі), але і на застосуванні радіочастотного струму, для якого не важливо кількість пігменту в волосі.

 

Чи потрібно до SHR епіляції якось особливо готуватися?

 

За тиждень до процедури не бажано робити шугарінг, глибокий пілінг або вискубувати волосся пінцетом - все це може призвести до глибокої і тривалої запалення шкіри або занесенню інфекції, що може зробити процедуру епіляції неможливою.

За добу до процедури епіляції варто поголити зону, де ви бажаєте видалити волосся. Це полегшить фахівця ідентифікацію вашого типу волосся і настройку апарату під ваші потреби.

 

Як відбувається SHR епіляція, що я буду відчувати під час процедури?

 

Повторимо - SHR епіляція - абсолютно безпечна і безболісна, вам не варто хвилюватися про палінні, опіках, застосуванні анестетика і інших "страшилки", які ходять про класичних методах лазерної епіляції та фотоепіляції. Все це було до розробки SHR методики.

 

 

Отже, процедура епіляції із застосуванням SHR системи виглядає так: 

1

Якщо напередодні необхідні дільниці не були поголені, то фахівець сам голить зони, де буде проводитися епіляція, одноразовим бритвеним верстатом.

2

Після цього на зони епіляції наносять спеціальний гель - він покращує провідність і робить процедуру більш комфортною.

3

При спалаху аплікатора може відчуватися тепле поколювання, але в цілому - відчуття схожі з масажем теплими каменями - скоріше просто незвичайні, ніж дратівливі. Печіння або болю немає.

4

Загальна тривалість 1 процедури залежить від величини оброблюваної ділянки шкіри, в середньому це 20-40 хвилин.

 

Якщо будь-які рекомендації після SHR епіляції?

1

Бажано 2-3 тижні після процедури уникати прямих і агресивних сонячних променів. Але це не завжди можливо, тому ви просто можете в цей час користуватися сонцезахисним кремом з високим SPF.

2

Протягом 24 годин після проходження процедури не можна засмагати в солярії. Це може привести до гіперпігментації (підвищеного накопичення пігменту в шкірі).

3

Ті волоски, що залишилися (наприклад, "сплячі" під час процедури, які тільки зараз почали з'являтися на поверхню, та інші) - їх слід голити, або видаляти кремом / піною / гелем депілятором, а не видаляти пінцетом або воском - це може значно знизити ефективність подальших процедур епіляції.
   

 

Чи є протипоказання у цих процедур?

Як і у будь-якої методики, у SHR епіляції і фотоомолодження є свої протипоказання, про які не можна не згадати. Проводити ці процедури не рекомендується, якщо до вас застосуємо хоча б один з пунктів списку нижче:
вагітність і період годування груддю;
рак і передракові стани шкіри;
гострі алергічні реакції шкіри;
загострення будь-яких хронічних шкірних захворювань (червоний плоский лишай, екзема, дерматит, іхтіоз, червоний вовчак, міхуреві дерматози, і т.д.);
алергія на сонячне світло;
герпес на стадії загострення. а також незрозумілі новоутворення на шкірі;
підвищений тиск або ішемічна хвороба серця;
варикозне розширення вен, тромбофлебіт;
цукровий діабет;
келоїдна хвороба;
несвертиваемость крові;
наявність металевих протезів;
гострі інфекційні захворювання і слабкий імунітет.
 

 

Чи мають пропоновані процедури обмеження за віком або статі?

 

Ні, як SHR епіляція, так і фотоомолоджування не має ніяких обмежень за віком або статі.

 

 

Єдиний нюанс - особам, які не досягли 16 років, потрібна згода батьків на проведення даних процедур по законодавству.

 

Ціни на лазерну SHR епіляцію:

 

Зони Тривалість   Вартість
         
1 імпульс 15 грн.
Область верхньої губи 120 грн.
Щоки 150 грн.
Підборіддя 180 грн.
Пахвові западини 200 грн.
Руки (передпліччя) 300 грн.
Руки повністю 550 грн.
Біла лінія живота 200 грн.
Сідниці 500 грн.
Бікіні (повне) 600 грн.
Бікіні часткове 300 грн.
Бікіні європейське 200 грн.
Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) 380 грн.
Стегна (повністю) 580 грн.
Гомілки (включаючи коліна) 480 грн.
Ноги повністю 1000 грн.
Пальці на ногах 200 грн.

 

ВИ ЩЕ ДУМАЕТЕ?

ПРИХОДЬТЕ, МИ ЗРОБИМО ПРОБНІ ІМПУЛЬСИ БЕЗКОШТОВНО!

Запишіться зараз на послугу!

 

Залишити відгук

Більше відгуків про салон і процедурах ви можете

прочитати в розділі відгуки

 

Зателефонуйте в наш салон по телефону:

+38 073 155 75 27

+38 096 806 25 70

Наш салон краси знаходиться за адресою: 

Київська обл, м.Бровари, вул. Рокосовського 2, 2-й поверх, к. 203

Будемо раді бачити вас в нашому салоні
з 08:00 і до 21:00!

Зворотний зв'язок

Ми завжди на зв'язку!

Якщо у Вас є якісь питання, коментарі, пропозиції або Ви хочете записатися до наших фахівців - напишіть нам!

Зворотний зв'язок

Наші акції

Краща пропозиція

banner