Прагнете підкреслити і розкрити природну красу свого обличчя і тіла? Хочете вміло і ефективно приховати вади і недоліки зовнішності? Шукаєте можливість замінити виснажливі спортивні навантаження і виснажливі тренування в фітнес-клубах на більш щадний, але не менш дієвий спосіб удосконалення фігури? Мрієте побачити якомога швидше візуальний результат від докладених зусиль? Хочете уникнути неприємних відчуттів, болю і дискомфорту? І при цьому отримати значну знижку на цікаву для вас демонстраційну процедуру? Ми готові здійснити ваші заповітні мрії - ласкаво просимо в салон краси «Дивин»!

 

Спрямованість центру «Дивин» визначається безболісними неінвазивними косметичними послугами, орієнтованих на омолодження, схуднення, усунення недоліків, а також релаксацію і надання естетичних послуг. Процедури, що проводяться у нас, максимально ефективні і безпечні. Основна увага приділяється застосуванню тільки якісної і перевіреної косметики, професійних засобів догляду. 

 

 

Ми практикуємо індивідуальність підходу до кожного клієнта, використовуючи унікальні розробки і комплексні методики; сучасні технології та інноваційне обладнання, яке задовольняє всім необхідним нормам і загальноприйнятим вимогам. Догляд за вашою зовнішністю здійснюють висококваліфіковані та досвідчені фахівці; є справжніми майстрами своєї справи, в умовах приємної, затишної і комфортної атмосфери.

 

 

Назва естетичного центру ( «Divine») перекладається з французької мови як «божественна і чудова, чудова і незрівнянна». Саме таких епітетів удостоюються наші клієнти від рідних, знайомих і просто оточуючих. Кожній жінці властива неповторна зовнішність, а акцентувати увагу на перевагах, ефектно розставити акценти, зробити яскравіше природні дані, підкоригувати дефекти допоможуть безмежні можливості, професійний догляд і турбота колективу косметичного естетичного СПА-центру «Дивин».

 

 

Але не варто забувати і про сильну половину людства! Сучасного чоловіка відрізняє особлива увага до свого зовнішнього вигляду. Саме тому індустрія краси вже давно орієнтована не тільки на жіночу аудиторію. Справжній чоловік повинен бути доглянутим, елегантним і стильним; виглядати свіжо, підтягнуто і молодо.

 

Спектр косметичних послуг, запропонований нашим центром, цікавий як жінкам, так і чоловікам.

 

Асортимент косметичних послуг, що надаються в салоні краси «Дивин», за результативністю можна порівняти з процедурами:

безін'єкційна мезотерапія;
алмазна мікродермабразія;
ультразвукова чистка;
тепло / холодотерапіі;
мікрострумова терапія;
лазерний ліполіз;
RF ліфтинг;
кавітація;
вакуумна терапія;
пресотерапія;
обгортання за допомогою термоковдри;
міостимуляція.
   
З естетічекіх послуг наш СПА центр пропонує модну процедуру з приголомшливим результатом:
нарощування вій;
біозавивка вій з фарбуванням.
 

 

Естетичний центр «Дивин» розкриє неповторну індивідуальність жіночої і чоловічої краси, підкреслить природну унікальність, усуне будь-які недоліки і створить бездоганний образ!

Клієнтів нашого салона легко впізнати по бездоганно-витонченій фігурі, ідеальних формах, сяючій здоров'ям шкірі, по блискучим від щастя очам, по неповторно чарівній усмішці і чарівним поглядам!

Наш девіз: підкреслити і примножити, зберегти і продовжити природну красу! 

Зворотний зв'язок

Ми завжди на зв'язку!

Якщо у Вас є якісь питання, коментарі, пропозиції або Ви хочете записатися до наших фахівців - напишіть нам!

Зворотний зв'язок

Наші акції

Краща пропозиція

banner