Правило мудрих жінок

До п'ятдесяти років ти виглядаєш рівно на стільки,
Скільки ти заробляєш!

 

Після 45 років настає вік зрілості і нового підходу до своєї зовнішності. Перш за все цінується доглянутість. Нікому не дано подолати вік, але кожна з нас може сказати: «Я не здавалася і любила себе, як і раніше».

У цьому віці головне - не кардинальні зміни зовнішності, а постійний і професійний догляд – салонні процедури очищення і зволоження шкіри, апаратні методики, живильні маски, ін'єкції ботулотоксину і контурна пластика (в розумних межах).

 

 

Ефективно працюють процедури фотоомолодження і лазерної корекції, термоліфтінгу, а також сучасна мікрострумова терапія.

Самолікування в цьому віці протипоказане вже з медичних причин - будь-які втручання треба координувати із загальним станом організму, гормональними змінами, психічними особливостями особистості.

У зрілому віці не варто витрачати час і гроші на разові косметологічні процедури, необхідно купувати програми anti-age, які будуть враховувати всі нюанси вашого стану.

 

  

У програму догляду для людей у віці від 45 років косметолог зазвичай долучає:

Консультацію ендокринолога.

Консультацію гінеколога і мамолога.

Консультацію гастроентеролога.

Біоімпендансний аналіз тіла.
Комплексну систему прийому вітамінів.
Процедури по лікуванню шкіри голови (щоб запобігти віковому облисінню).
Біоревіталізація шкіри.
Особливий догляд за шкірою рук, губ ділянки навколо очей.
Процедури, що знімають проблеми гіперпігментації на обличчі (мезотерапія, фотоомолоджування), гіперкератозу (пілінги за показаннями), купероза (фототерапія, маски, кріотерапія).

Це період життя, коли відбувається зменшення секреції статевих гормонів, що знижує активність метаболічних процесів в клітинах шкіри. Все частіше вони відчувають кисневий і поживний голод, епідерміс продовжує стоншуватися, а зморшок стає все більше. Тому вашим вибором повинна стати косметика anti - aqe в поєднанні з професійним косметологічним доглядом і процедурами в салоні краси або косметологічній клініці.

 

 

ПРОБЛЕМИ ШКІРИ   ДОГЛЯД І КОСМЕТИЧНА КОРЕКЦІЯ НЕОБХІДНІ КОМПОНЕНТИ В КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБАХ
         
В'ялість шкіри   Косметичні засоби anti - aqe. Оксигенація, біоревіталізація, мікрострумова терапія, дермабразія, мезотерапія, , пластичний масаж, середині хімічні пілінги.   

АТФ (аденозин трифосфат) відновлює енергетичний потенціал клітин.

Біоскульптін зменшує в'ялість шкіри, ефект подвійного підборіддя.

Бромелайн сприяє ексфоліації.

Гіалуронова кислота глибоко зволожує шкіру. Стимулює процеси регенерації.

ДМАЕ (діметіламіноетанол) захищає мембрани клітин, стимулює їх функції, відновлює мікроциркуляцію в тканинах, підвищує тонус м'язів і шкіри, сприяє вираженому ліфтінгу.

Карнозин стимулює активність фібробластів.

Ліпосоми значно покращують пружність і еластичність шкіри, сприяють розгладженню зморшок, зволожують.

Матриксил стимулює біосинтез колагену.

Олігосахариди відновлюють екосистему шкіри.

Омега-3 і омега-6 беруть участь в побудові клітинних мембран і ліпідного бар'єру епідермісу, знижують чутливість шкіри.

Ретинол, ретиноїди (вітамін А1, аксерофтол) розгладжують зморшки, роблячи шкіру більш еластичною і гладкою, сприяють швидкому загоєнню ушкоджень шкіри, перешкоджають кератозу (потовщення рогового шару епідермісу), освітлюють шкіру, стимулюють активність фібробластів.

Фітоестрогени (червоної конюшини, сої, хмелю) заповнюють недолік жіночого гормону естрогену.

       
Птоз верхньої повіки, зморшки і мішки під очима   Термаж.  
       
Пігментні плями   Фотоомолодження.  
       
Провисання щік   Моделюють маски, ліфтингові процедури, Ін'єкційна контурна пластика, мікрострумова терапія.  
       
Глибокі носогубні складки   Ін'єкційна контурна пластика, мікрострумова терапія.  
       
Явно виражені мімічні зморшки   Ін'єкції препаратів ботулінічного токсину.  

 

Процедури у косметолога в салоні краси

 

 

Наведена в статті таблиця розподіляє косметологічні процедури у віці від 45 років залежно від типу шкіри.

 

Суха шкіра Нормальна Жирна шкіра
         
Масаж пластичний і косметичний; УЗ чистка; безін'єкційна мезотерапія; мікрострумова терапія; парафінотерапія; кріоліфтинг; дарсонвалізація   Масаж пластичний і косметичний; дезінкрустація; іонофорез; УЗ чистка; безін'єкційна мезотерапія; дарсонвалізація; мікрострумова терапія; парафінотерапія; кріоліфтинг   Масаж пластичний і косметичний; УЗ чистка; безін'єкційна мезотерапія; дезінкрустація; іонофорез; дарсонвалізація; мікрострумова терапія; кріоліфтинг

 

З віком регенеративна активність клітин шкіри і їх здатність реагувати на стимуляцію знижуються. Прогресує атрофія шкіри, що виражається в стоншенні епідермісу і дерми, в той час як товщина рогового шару збільшується. Накопичуються необоротні зміни, такі як зшивання колагену і руйнування міжклітинної речовини дерми. У цих умовах ретиноїди і АНА можуть не давати істотного ефекту. Для омолодження шкіри іноді доводиться вдаватися до апаратного пілінгу – лазерної шліфовки і дермабразії. Власне кажучи, після 40 років ефективність косметики буде визначатися тим, на скільки зберіглася в шкірі життєва сила, на скільки добре за нею доглядали в минулому, а також тим, який загальний стан організму.

 

 

У косметиці після 45 років слід уникати речовин, здатних викликати пригнічення життєдіяльності клітин шкіри, і хімікалій, що руйнують ліпідний бар'єр. Косметика «після 45» повинна бути ефективною і берегти одночасно. У цей період не варто економити на шкірі і купувати дешеву косметику. Однак вибір дорогої косметики теж повинен бути усвідомленим. У цьому вам допоможе професійний косметолог. Поряд з косметичними засобами корисно приймати харчові добавки, що підвищують життєвий тонус, що забезпечують антиоксидантний захист шкіри, і її підживлення життєво важливими речовинами.

 

 

 

Косметика зсередини

Стан шкіри залежить не тільки від якості і кількості косметичних препаратів, які наносяться на її поверхню. В суттєвій мірі воно визначається речовинами, які надходять в організм з їжею. Сьогодні в косметології все частіше косметичні засоби доповнюються харчовими добавками. Такий підхід дозволяє надавати на шкіру дійсно комплексний вплив, адже стан шкіри є відображенням стану всього організму.

В якості харчових добавок найчастіше використовуються:

1

Незамінні жирні кислоти - альфа-ліноленова, ліноленова, гамма-ліноленова. Найчастіше в якості харчової добавки використовують збалансовану суміш незамінних жирних кислот, яка називається омега-6 або омега-3 комплексом. Харчова добавка покращує стан шкіри і волосся, нормалізує водний баланс шкіри, має імуномоделюючу дію.

2

Каротиноїди, вітамін А – мають антиоксидантну дію. Запобігають розвитку злоякісних пухлин, зменшують шкідливі наслідки УФ опромінення. Каротиноїди жиророзчинні. Однак в даний час синтезована водорозчинна форма бета-каротину.

3

Вітамін Е - потужний антиоксидант. Використовується для профілактики старіння шкіри, атеросклерозу, серцево-судинних захворювань.

4

Вітамін С – має високу антиоксидантну активність, захищає клітини від багатьох токсичних речовин (наприклад, нітратів і нітритів), стимулює імунні реакції, синтез колагену, абсорбцію заліза в травному тракті. Сприяє відновленню активної форми вітаміну Е.

5

Пікногенол - екстракт кори морської сосни (або насіння винограду), що містить антоцианідіни (біофлавоноїди). Володіє сильним антиоксидантим ефектом, стимулює синтез колагену, зміцнює стінки судин, покращує мікроциркуляцію в шкірі.

6

Екстракт клітинної стінки дріжджів – потужний імуностимулятор.

7

Екстракт Гінкгобілоба – володіє високою антиоксидантною активністю завдяки унікальній композиції біофлавоноїдів. Зміцнює стінки судин, покращує мікроциркуляцію, стимулює розумову діяльність.

8

Гліцин (амінокислота) – має антистресовий ефект, знімає перевтому, стимулює роботу мозку.

   

Зворотний зв'язок

Ми завжди на зв'язку!

Якщо у Вас є якісь питання, коментарі, пропозиції або Ви хочете записатися до наших фахівців - напишіть нам!

Зворотний зв'язок

Наші акції

Краща пропозиція

banner